O Tea learningu

Internetový portál tea-learning.cz vznikl v roce 2003 jako původní projekt pro podporu výuky anglického jazyka na internetu. V roce 2005 byla spuštěna jeho druhá verze, která si za do roku 2008 získala popularitu a více než 1200 registrovaných uživatelů. Naše služba se neprofiluje jako alternativa běžných docházkových a firemních kurzů, ale spíše jako jejich doplnění o on-line 24/7 jazykovou podporu. Program Tea-learning.cz je tak vhodný nejen jako nástroj pro samostudium, ale i jako rozšíření stávajících kurzů. Víme, že je čas drahý a proto chceme bát nablízku vždy a všude, kde to potřebujete. Základním mottem naší práce je: Všechny informace na jednom snadno přístupném místě.

Studium jazyka vyžaduje čas.

My Vám jej dáme!

Každou volnou minutu. Kdekoliv. Kdykoliv.

Svého učitele máte na dosah.

Tea-learning.CZ = Váš stále svěží učitel

Provozovatelem serveru Tea-learning.cz je firma NoLama.cz, jejíž byl původním produktem. Naše firma se zaměřuje na vývoj a tvorbu e-learningových nástrojů pro jazykovou výuku, testování a správu školní administrativy, multimediálních výukových materiálů, propagačních video a audio spotů a komplexní outsourcing pro firemní vzdělávání.

Team tvůrců Tea-learning.cz se profiluje z řad profesionálních lektorů, studentů anglické filologie, rodilých mluvčích a profesionálů z různých profesních oblastí. Při tvorbě obsahu preferujeme autentické materiály z reálných životních situací a aktuálnost použitého jazyka. Naši pracovníci se také ve velké míře podílejí na tvorbě učebnic a metodické přípravě kurzů a proto si můžeme dovolit obsah průběžně obměňovat a aktualizovat.

Kontakt

Provozovatel serveru:

  • Nolama s.r.o.
  • IČO: 29246687
  • DIČ: CZ29246687
  • Turgeněvova 1245/30
  • 618 00 Brno
  • společnost je vedená u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 68202

obchodní kontakt:

přístup pro partnery:

Vstoupit

Technická podpora: